Kompaktowa i lekka struktura KPQ20V-20 28 mm Electric Electric Bezprzezrotny młot obrotowy znacznie zmniejsza zmęczenie operatora podczas długotrwałego użytkowania i poprawia wydajność pracy.
Urządzenie ma wielofunkcyjną funkcję regulacji i może elastycznie dostosowywać się do różnych zadań budowlanych, takich jak wiercenie i rozbiórka. Niezależnie od tego, czy staje w obliczu twardych materiałów, takich jak beton i mur, czy wykonywanie drobnych operacji, wydajność wiercenia 28 mm KPQ20V-20 jest doskonała, zapewniając wydajność i stabilność postępu budowlanego. Jego potężny system zasilania i precyzyjna technologia kontroli umożliwiają użytkownikom łatwe opanowanie różnych operacji, poprawia elastyczność i dokładność budowy.
Napięcie akumulatora 20 V.
Pojemność baterii 3,0/4,0/6,0/8,0ah
Pojemność wiercenia 20 mm